Ātrie kredīti bez ķīlas

Ātrie kredīti ir viens no retajiem kredītu veidiem, kuri tiek izsniegti bez ķīlas. Tas nozīmē, ka beidzot ir radusies iespēja aizņemties tiem, kuriem nekas nepieder.

Tā kā ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevums un aizdevēji nepiedāvā aizņemties lielas naudas summas, tad šis aizdevuma veids nebūs piemērots nekustamā īpašuma vai kādu citu lielu pirkumu iegādei, taču tas var kalpot, kā finanšu situācijas stabilizētājs, brīžos, kad jāveic svarīgi maksājumi un naudas vairs nav vai arī lieliski derēs mazāku pirkumu veikšanai.

Ātrie kredīti bez ķīlas ir pieejami ikvienam, kurš:

Finanses

  • Ir vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem
  • Saņem patstāvīgus ienākumus
  • Ir Latvijas pilsonis vai patstāvīgās uzturēšanās atļaujas turētājs
  • Nav aizdevēju parādnieku sarakstā
  • Ir izveidojis bankas kontu, kādā no Latvijas bankām un kuram ir aktīvs mobilā tālruņa numurs.

Ātro kredītu aizdevēji kredīta saņemšanai nepieprasa galvotājus, tas nozīmē, ka kredītu saistības slēdzat tikai jūs personīgi. Apskati moneza, jo tas ir jauns un izdevīgs aizdevējs. Ja ne ļoti izdevīgs, tad izdevīgs pirmoreiz.

Būtu svarīgi atcerēties, ka arī ātrais kredīts, kurš izsniegts bez ķīlas, ir tikai aizdevums un tas vēlāk būs jāatmaksā, tāpēc piesakot kredītu, vienmēr jāizvērtē, cik liela aizdevuma summa jums patiesībā ir nepieciešama un kāds ir tieši jums izdevīgākais kredīta atmaksas termiņš.

One thought on “Ātrie kredīti bez ķīlas

  1. Tev jādodas uz Crediton.lv mājaslapu un jāatver sadaļu atmaksāt aizdevumu. Tur būs norādīta visa nepieciešamā informācija par Jūsu aizdevuma apjomu un kredīta procentu likmi. Svarīgi zināt to, ka kredītlīniju var atmaksāt pa daļām. Kredītlīnijas mērķis ir līdzīgs kā banku overdrafts, jo tas ļauj iespēju cilvēkiem tērēt naudu pat tad, kad kontā nekā nav. Pirms pieslēgt pakalpojumu kredītlīnija, ir gudri iepazīties ar visiem pakalpojuma nosacījumiem, jo iespējams, ka Jūs nebūsiet spējīgs izpildīt visas saistības. Aizņemties ir jāmāk un prātīgi aizņemties ir atbildīgi.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.