Lombardi Liepājā

FinansesŠobrīd liepājā darbojas aptuveni 12 lombardi, kuri piedāvā aizdevumus pret ķīlu, preču uzpirkšanu, pārdošanu un novērtēšanu. Populārākie un sabiedrība zināmākie ir: Banknote, Jūsu lombards un Liepājas lombards.

Visi iepriekš minētie lombardi darbojas likumīgi un savus pakalpojumus – aizdevumu izsniegšanu un preču uzpirkšanu, piedāvā personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu un var uzrādīt derīgu, personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti.

Lombarda pakalpojumus labprāt izmanto gan tie kas vēlas iegādāties kārotās preces par daudz izdevīgākām un zemākām cenām nekā veikalā, gan arī tie kuriem radušās finansiāls grūtības un nepieciešams īstermiņa aizdevums, turklāt lombardā iespējams atbrīvoties arī no lietām, kuras pašam vairs nav vajadzīgas, par tām saņemot attiecīgu naudas summu.

Vairāki lombardi Liepājā savus pakalpojumus piedāvā arī internetā, tādejādi ļaujot veikt darbības un iegūt nepieciešamo informāciju pat neizejot no mājām. Visērtāk interneta vidē ir apskatīt un iegādāties tirgošanā izliktās preces, jo uzņēmuma mājas lapā parasti atrodamas preces no visām lombarda filiālēm, kas ļauj arpiedāvājumu klāstu iepazīties vienuviet, salīdzinot preču cenas,stāvokļus un izvēloties izdevīgāko un Jums piemērotāko variantu.

Lombardos kā ķīla tiek pieņemta:

  • Audio, video un foto tehnika,
  • Datortehnika,
  • Juvelierizstrādājumi, dārgmetāli un to lūžņi,
  • Sadzīves tehnika, celtniecības instrumenti,
  • Mobilie telefoni,
  • Velosipēdi un sporta inventārs,
  • Dažādas vērtslietas.

Lielākā daļa lombardu uzpērk preces un izsniedz aizdevumus līdz pat 95% apmērā no preces tirgus cenas. Lai palielinātu uzpirkšanas cenu vai aizdevuma apjomu precei jābūt oriģinālā iepakojumā vai pilnā komplektācijā. Novērtējot preci tiek pievērsta uzmanība arī tās vizuālajam stāvoklim, tāpēc pirms došanās uz lombardu, izvēlēto preci ieteicams notīrīt.

Lai izvēlētos sev piemērotāko un izdevīgāko no Liepājas lombardiem, veiciet to salīdzināšanu internetā. Gandrīz visu lombardu mājas lapās var gūt ieskatu par preču uzpirkšanas cenām un aizdevumu procentu likmēm, kā arī atrast jūsu dzīves vietai tuvākās filiāles adresi. Ja esat nolēmis iegādāties kādu konkrētu preci, noskaidrojiet, kurā no filiālēm tā pieejama un salīdziniet tās pārdošanas cenu dažādu firmu lombardos.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.