Kā iepirkties pārtikas veikalā lētāk?

Dažas labas lietas, kas jāpatur prātā, dodoties uz pārtikas preču veikalu, ir iegādāties pārtikas produktus, kas nav fasēti, kad vien tas ir iespējams. Akciju izmantošana un lētāku cenu atrašana vienmēr palīdzēs Jums ietaupīt. Plānojiet maltītes nedēļai, lai samazinātu impulsīvus pirkumus un iegādātos tikai to, kas Jums ir nepieciešams. Apsveriet veikalu zīmolus un ne tik populāru zīmolu preces, jo tās var būt tikpat labas (varbūt izņemot optima līniju), bet lētākas. Nosakiet naudas summu, ko Jūs vēlaties tērēt nedēļā pārtikas iegādei, un ievērojiet to. Mājās gatavotas maltītes, salīdzinot ar fasētām, var aizņemt ilgāku laiku, bet tās parasti ir veselīgākas un lētākas.

Tagad par apģērbu. Atkarībā no Jūsu ģimenes un bērnu daudzuma, vecāko bērnu drēbes ir svarīgas, ja tās var nodot jaunākajiem. Izmantojiet izpārdošanu piedāvājumus sezonu beigās. Ģimenei un draugiem var būt drēbes, kas tiem nav nepieciešamas un ko tie var atdot Jums, it īpaši, ja Jums ir mazi bērni.

Šis saraksts nav pilnīgs, un Jūs varat to pielāgot, lai tas atbilstu Jūsu vajadzībām. Saskaņojiet to ar pārējiem ģimenes locekļiem, lai ietaupītu vairāk.

Atsakieties no dažādiem gardumiem, piemēram, picām, burgeriem un kebabiem. Mēs visi vēlamies izskatīties labi, tādēļ ēdiena gatavošana mājās var palīdzēt mums ēst veselīgāk un vēl ietaupīt naudu.

Kad sākat veidot budžetu, Jums ir jābūt atbildīgiem par to, kur tiek tērēta Jūsu nauda. Jūs būsiet uz pareizā ceļā pretī pilnīgai parādu atmaksai.

Jūs parasti zināt, kad rēķini ir jāmaksā, kā arī zināt nepieciešamo minimālo maksājumu par rēķiniem. Kad esat pārliecināts, ka visas Jūsu finansiālās saistības ir izpildītas, Jūs varat noteikt, cik daudz papildus naudas Jums ir palicis pāri. Parasti ir ieteicams ievietot daļu no šīs naudas krājkontā. Summa, ko Jūs ietaupāt katru nedēļu, mēnesi, vai gadu un uzkrājumu veids būs atkarīgi no Jūsu ģimenes finanšu mērķiem. Ja papildus nauda paliek pāri pēc naudas noguldīšanas krājkontā, Jūs varat izmantot šo naudu nebūtiskiem tēriņiem, piemēram, atpūtai un izklaidei.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.