Crediton.lv ātrais kredīts

Crediton.lv ir viens no nebanku kredītu izsniedzējiem, kas piedāvā ātro kredītu un arī citu aizdevumu pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem. Šis aizdevējs, kurš CreditON – piedāvā jau pazīstamos ātro kredītu pakalpojumus, kas nozīmē ka šeit ir iespējams saņemt īstermiņa naudas aizdevumus un to ir iespējams izdarīt maksimāli ātri un ērti. Tas ir ātrs un izdevīgs nebanku aizdevējs, kurš tirgū pieejams jau neskaitāmus gadus ar lielu pieredzi un profesionālu apkalpošanu.

Kādus naudas kredītus dod Crediton?

Crediton

Šis aizdevējs piedāvā saviem klientiem aizņemties dažādas summas, arī pietiekoši apjomīgas, bet pirmajā aizņemšanās reizē ir iespējams aizņemties no 5 līdz 425 Eiro. Ja veicat aizdevuma atmaksu laikā un bez citiem sarežģījumiem, nākamajā reizē varat aizņemties jau līdz 500 Eiro, trešajā reizē līdz 600 Eiro, bet no ceturtās reizes varat saņemt arī maksimālo, pieejamo ātrā kredīta summu kas ir 700 Eiro. Protams, tas vien, ka aizņematies atkārtoti un atmaksājat kredītus laikā vēl negarantē ka varēsiet saņemt visus 700 Eiro, katrs pieteikums tiek izskatīts atsevišķi un katram klientam tiek noteiktas konkrētas aizdevuma summas robežas. Ja jūsu ienākumi neatbilst 700 Eiro kredīta saņemšanai, šādu summu jūs nevarēsiet aizņemties. Arī pirmajā reizē, maksimālā summa, 425 Eiro, var nebūt pieejama, jo aizdevējs izvērtēs jūsu iespējas un noteiks limitus.

Kā jau minēts, šis ir Crediton īstermiņa aizdevums, kas nozīmē ka kredīts būs jāatdod 30 dienu laikā. Piesakoties aizdevumam, jums ir jāizvēlas atmaksas termiņš kurš var būt gan viena gan divas vai jebkāds cits skaits dienu, līdz pat maksimumam – 30 dienām. Atkarībā no izvēlētā dienu skaita, pieaug arī atmaksājamā komisijas maksa, kas tiek aprēķināta ņemot vērā aizdevuma summu un arī atmaksas termiņu.

Aizņemieties atbildīgi, kā arī izvērtējiet visus „plusus” un „mīnusus”, ja tādi pastāv Jūsu izvērtējumā jeb salīdzinājumā. Fakts ir tāds, ka īstermiņa un citu nelielu (ne hipotekāro kredītu) gadījumā, CreditON ir ieteicams kredītu risinājums pateicoties lielajai pieredzei un plašajam klientu lokam, kas tikai pierāda kvalitāti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.