Kā ietaupīt naudu pirms Ziemassvētkiem

Pieteikums bildēZiemassvētki ir brīnišķīgs laiks. Tie ir vieni no jaukākajiem gada svētkiem. Šajā laikā ģimenes sanāk kopā un pavada lielisku laiku. Diemžēl, tie ir arī vieni no visdārgākajiem gada svētkiem. Šajos svētkos ir pieņemts klāt bagātīgu svētku galdu un, protams, dāvanas. Dāvanas ir mūsu lielāko tēriņu iemesls. Ziemassvētkos mēs vienmēr cenšamies rast iespēju pasniegt lieliskas dāvanas visiem sev tuvajiem cilvēkiem un tas var būt pat ļoti dārgi.

Ziemassvētkos taupīt mēs īpaši nevēlamies, bet tas nebūt nav kas slikts vai neparasts. Tieši tas, ka mūsu izdevumi var būt ļoti lieli, liecina par to, ka mums ir iespējas ietaupīt. Kādas ir šīs iespējas, ir atkarīgs no jūsu finansēm un vēlmēm. Nav nepieciešams skaitīt katru centu, lai izdotos ietaupīt. Pietiek ar to, ka esat saprātīgi un neļaujaties svētku “trakumam”.

Ziemassvētku dāvanas ir viens iemesliem, kuru dēļ šie svētki var izmaksāt tik dārgi. Taču jums ir jāatceras, ka ir iespējas pasniegt lieliskas dāvanas bez milzīgu līdzekļu ieguldījuma. Pasniegt pašu darinātas dāvanas var būt tik pat patīkami kā pasniegt dārgu veikala preci, arī saņemt tādu var būt daudz patīkamāk. Protams, lielo cenu novērtēs, bet, ja esat ielikuši sevi šīs dāvanas radīšanā, tā var būt daudz vērtīgāka. Tas nenozīmē ka ir jāatsakās no veikala dāvanām, bet aizstāt dažas ar ko unikālu un īpašu ir pat ļoti iespējams.

Tāpat arī svētku galds var prasīt lielus izdevumus. Īpaši, ja visu pērkat, gatavojat un organizējat vieni. Ja uz svētkiem ierodas visa ģimene, radi un varbūt pat draugi, tad varat prasīt, lai visi palīdz ar galda klāšanu. Katrs kaut ko pievieno un gala rezultātā jums nav viss jāmaksā. Šādi var ne tikai ietaupīt, bet arī iesaistīt visus svētku organizēšanā. Šie svētki kļūst daudz sirsnīgāki un atmiņā paliekošāki, ja cilvēki paši iesaistās un pieliek savu roku to veidošanā. Pat tāds nieks kā pīrādziņi kurus atnes vieni viesi, salātiņi ko atnes citi, galā sniedz lielu atspaidu un sniedz iespēju jums ietaupīt. Atcerieties to, ka maksājot vienam cilvēkam par visu, pārējie ir tie kas ietaupa.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.