Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kā labo lietu var minēt brīvību, ko šis kredīta veids sniedz. Ļoti daudzi cilvēki ir pieredzējuši, kā kreditori, pie kuriem ir dažādi aizņēmumi – patēriņa kredīti, kredītlīnijas vai ātrie kredīti, cilvēkam nonākot finansiāli sliktā situācijā, zvana aizņēmējam, atgādina par kredīta atmaksu, tālāk jau tiek iesaistītas parādu piedziņas kompānijas un kredītu summas uzaug līdz debesīm, tad seko tiesas sēde, ar kuras lēmumu tiek nospriests ieturēt konkrētu daļu no cilvēka ienākumiem, respektīvi, parāda piespiedu piedziņa.

Gala rezultātā cilvēks paliek nabags un apkaunots. Šis kredīta veids ir drošs un brīvību dodošs ar to, ka ja gadījumā neparedzētu apstākļu ietekmē pasliktinās cilvēka finansiālā situācija, tad, protams, nepieciešamības gadījumā tiks vestas pārrunas par maksājumu veikšanu un tamlīdzīgām lietām, taču, izpaliks beigu etaps, kurā tiek iesaistītas parādu piedziņas kompānijas, iespējams vēl tiesa, pēc kuras informācija tiek nodota darbavietai un tiek ieturēta konkrēta summa no algas katru mēnesi, un, protams, apkaunojums, kas ir visa šī procesa sastāvdaļa. Tā visa vietā, auto vienkārši nonāks kreditora autostāvvietā, kas nebūt nav tas sliktākais scenārijs, kurš varētu sekot, ja aizdevums netiek atmaksāts laicīgi un netiek panākta nekāda vienošanās starp kreditoru un kredīta ņēmēju.

Protams, nekas nav ideāls un arī šim kredīta veidam, bez iepriekš minētajām, ir vēl pāris lietas, kuras vairums kreditoru prasa. Visbiežāk, tas ir pastāvīgs ienākumu avots – darbs, pabalsts, reizēm pensija. Šo nelielo formalitāti atsver vēl viena šī kredīta veida pozitīvā iezīme. Ja kredīta ņēmējs jau ir sliktā finansiālā situācijā, ja ir kāds aizdevums, vai arī, ja ir negatīva kredītu vēsture, tad praktiski vienmēr kredīts pret auto ķīlu vēl būs pieejams, jo esošo aktīvo aizdevumu skaits vai arī kredītu vēsture nav tie faktori, kas varētu būtiski ietekmēt kredīta piešķiršanas lēmumu, atšķirībā no citiem kredīta veidiem, kur šie faktori ir ārkārtīgi noteicoši, pieņemot lēmumu par kredīta piešķiršanu. Rezumējot, šis kredīta veids sniedz drošību, brīvību, un iespēju saņemt nepieciešamos līdzekļus arī tad, ja ir slikta kredītu vēsture.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.