Kredīts internetā – daudzveidīga izvēle, izdevīgi nosacījumi

Brīžos, kad steidzami vajadzīga nauda, arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju izmanto iespēju noformēt kādu no kredītiem internetā. Šobrīd piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs. Lai noformētu izdevīgāko aizdevumu, vērts salīdzināt vairāku kredītdevēju piedāvājumus.

Internetā pieejami dažāda apmēra kredīti – tie piemēroti gan īstermiņa, gan arī ilgtermiņa situāciju risināšanai.  Vispopulārākie ir īstermiņa ātrie aizdevumi, kas pieejami dažu simtu eiro apmērā. Atmaksas termiņš visbiežāk ir 30 dienas. Savukārt lielāku ieceru realizēšanai noderēs patēriņa ātrais kredīts internetā, kas ļauj aizņemties pat vairākus tūkstošus eiro uz termiņu līdz diviem vai trīs gadiem.

Izdevīgi un ērti risinājumi ikvienam

Pieaugot konkurencei, aizdevējiem jāizdomā dažādas stratēģijas, kā pievilināt klientus. Tas viņiem veiksmīgi izdodas, piedāvājot īpaši izdevīgus aizņemšanās nosacījumus. Piemēram, pie vairākiem aizdevējiem pieejams pirmais ātrais kredīts internetā bez procentu-maksas, kas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies.

Tomēr jāņem vērā, ka aizdevums internetā bez pārmaksas jeb procentu maksas būs tikai tad, ja atmaksāsi to noteiktajā laikā. Gadījumā, ja izvēlēsies pagarināt atmaksas termiņu, būs jāšķiras no papildu naudas summas.

Ja vēlies, vari atmaksāt aizdevumu arī pirms termiņa beigām, tādā veidā ietaupot procentos aprēķināto summu – tie tiek aprēķināti tikai par kredīta izmantošanas laiku.

Atbildība kredīta noformēšana

Kimbi kredīta noformēšanā ļoti svarīga arī atbildīga un pārdomāta rīcība. Lai arī aizdevumu vilinājums ir liels, jāatceras, ka tas būs arī jāatmaksā, tādēļ:

  • Izvērtē savas finansiālās iespējas;
  • Aizņemies tikai tik, cik spēsi atmaksāt noteiktajā termiņā.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos?

Visbiežāk ātrie aizdevumi pieejami Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 gadiem (pie dažādiem aizdevējiem gan šis vecums var atšķirties), kuri atbilst šādām prasībām:

  • Ir deklarēta dzīvesvieta Latvijas teritorijā;
  • Ir oficiāli, regulāri ienākumi;
  • Ir pozitīva kredītvēsture.

Lai noformētu kredītu, vajadzīgs arī dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

Piesakies kredītam ātri un vienkārši

Pieteikums bildē

Kad esi izvēlējies piemērotāko aizdevumu, atliek tikai reģistrēties aizdevēja mājaslapā un aizpildīt pieteikumu anketu. Jāpārskaita arī reģistrācijas maksa uz aizdevēja bankas kontu. Tas nepieciešams drošības nolūkos, lai kredītdevējs pārliecinātos par norādīto datu precizitāti.

Kredītdevējs izvērtēs pieteikumu un sniegs atbildi, nosūtot SMS uz Tavu mobilo tālruni. Ja lēmums būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi pavisam drīz. Jāņem vērā, ka visātrāk nauda kontā parasti ienāk tiem kredītņēmējiem, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur pakalpojuma sniedzējam.

Jāņem vērā – kredītam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, taču ātrie kredīti tiek izsniegti tikai aizdevēja darba laikā.

Kredīti radīti kredītņēmēju ērtībām – tie ir viegli pieejami tieši tad, kad tie visvairāk nepieciešami. Tomēr pirms kredīta noformēšanas jāatceras par atbildīgu aizņemšanos.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.