Kredītlīnija ir Tavs drošības spilvens negaidītās situācijās

Kredītlimits ir īpašs un patīkams naudas saņemšanas veids tāpēc vien, ka klientam nav jāizvēlas konkrētu summu, ko saņemt. Bet kā tad iespējama šāda aizņemšanās? Pavisam elementāri – Tu izvēlies, kādu naudas apjomu vēlies un uz cik ilgu laiku, proti, cik ilgi Tev tā būs pieejama kontā. Tiklīdz būsi iztērējis daļu vai visu šo summu, būs jāsāk uzreiz to atmaksāt, pietam procentu likme tiek aprēķināta tikai no tā, cik iztērē! Vēl viena lieta, kas ir apbrīnas vērta un patīkama klientiem – tiklīdz esi sedzis vismaz minimālo samaksu par jau iztērēto kredīta daļu, tā varēsi no jauna izmantot sākumā izvēlēto aizdevuma summu.

Kādi ir nosacījumi šādam aizdevuma veidam?

Kredīti

Klients vienmēr var tikt pie sākumā izvēlētās naudas summas, kuras apjoms var būt no dažiem simtiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro, no kā atkarīgs arī tas, cik garš būs pieejamais termiņš (no dažiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem). Citi nosacījumi ir ļoti līdzīgi pārējiem kredītu veidiem – vajadzīgi stabili, droši ienākumi, atbilstošais vecums, kas ir, piemēram, 18 gadi, noteikti arī jābūt uzticamam klientam bez problēmām ar naudas atmaksāšanu un citām lietām. Procentus aprēķinās vien tai summai, kura būs iztērēta, tātad – ja nauda būs palikusi neskarta, jo nebūs radusies vajadzība to izmantot, tad arī nekas nebūs jāatmaksā, jo nauda taču būs tepat un nebūs zaudēta!

Patīkamākās lietas jau vēl tikai priekšā!

Nepietiks vien ar šādām priekšrocībām, kas minētas augstāk. Klientiem ir iespēja saņemt šādu brīvu saistību nodrošinātu naudas summu arī svētku laikā, brīvdienās un citās reizēs, kad nav iespējams īsti paredzēt, vai nauda būs nepieciešama, tomēr drošības apsvērumu dēļ to būtu vēlams saņemt, kaut arī bankas nestrādā. Gada procentu likmes būs ievērojami mazākas, tāpēc nebūs liekas pārmaksāšanas vai jaunu problēmu ar naudas līdzekļiem. Šī sadarbība klientam dod pilnīgu brīvību, jo viņš pats nosaka, cik daudz un uz kādu termiņu vēlas, tāpēc tā ir sava veida pretimnākšana debitoram par iespējām, ko paši kreditori nodrošina, lai darījums būtu nevainojams un patīkams visiem.

Kad šāds nestandarta piedāvājums būtu piemērots tieši Tev?

Nav viena konkrēta iemesla, tomēr šādu aizdevumu būtu vislabāk aizņemties tad, ja zināms, ka gaidāmi izdevumi un maksājumi, kuri nav sastopami Tavā ikdienā, tāpēc būs vajadzīgi papildus naudas līdzekļi. Tas var būt ieplānots remonts mājās vai arī iestāšanās augstskolā, kursos un citos gadījumos, kad nav iespējams prognozēt, cik nāksies iztērēt, lai visu varētu nomaksāt laicīgi, bez kavēšanās. Turklāt nebūs vajadzīga draugu palīdzība, jo brīdī, kad nauda būs noderīga, tā jau būs Tavā kontā un būs pieejama tērēšanai!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.