Realizē savas ieceres ar kredītu

Lai cik pārdomāti tiktu plānots budžets, reizēm naudas līdzekļu pietrūkst – īpaši tas attiecas uz lielāku plānu realizēšanu. Daudzi atzīst, ka gudrākais  risinājums ir iekrājumu veidošana, taču mēdz būt situācijas, kad finanses vajadzīgas nekavējoties. Tādās reizēs var noderēt pārdomāti noformēts ilgtermiņa ātrais kredīts internetā. Tas ļauj aizņemties dažus tūkstošus eiro uz termiņu līdz vairākiem gadiem.

Būtiski, ka šādi ātrie aizdevumi pieejami bez ķīlas un galvojuma, kā arī citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Turklāt, tāpat kā īstermiņa ātrie kredīti, arī patēriņa aizdevums pieejams pat neizejot no mājām – dažu minūšu laikā.

Lai patēriņa ātrais kredīts internetā būtu pieejams:

  • Jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Tomēr ir arī kredītdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā no 18 vai 21 gadu vecuma;
  • Jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi;
  • Jābūt ar atbilstošu ienākumu līmeni, kas ļaus atmaksāt aizdevumu.

Kas jāņem vērā, noformējot aizdevumu?

Ja esi izvēlējies piemērotāko aizdevēju un izvērtējis kredīta nepieciešamību, vari pieteikties aizdevumam.

  • Vispirms reģistrējies kredītdevējamājaslapā, norādot visu prasīto informāciju. Reģistrējoties, svarīgi, lai Tavā bankas kontā būtu vismaz viens eiro cents, jo tāda ir lietotāja profila aktivizācijas maksa, kas jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu;
  • Pēc veiksmīgas reģistrēšanās vari pieteikties aizdevumam, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu. Ja noformē patēriņa kredītu, izvērtē arī plānoto ikmēneša maksājumu un saskaņo to ar savām iespējām. Lai ātrais kredīts internetā neradītu sarežģījumus, ikmēneša maksājuma summai nevajadzētu būt lielākai par 25 – 30 % no Taviem kopējiem ienākumiem. Šis vienkāršais princips ļaus saglabāt finansiālu stabilitāti arī ilgtermiņā;
  • Kad pieteikums aizpildīts un nosūtīts, gaidi lēmumu. Ja kredītam pieteiksies aizdevēja darba laikā, atbildi saņemsi vien dažu minūšu laikā. Ja tā būs pozitīva, pēc neilga brīža nauda tiks ieskaitīta Tavā bankas kontā.

Aizdevumi lieliem un maziem plāniem

Kredīts, aizdevums, nauda

Internetā pieejamie ātrie kredīti pieejami bez lieku formalitāšu kārtošanas, tādēļ ir izdevīgs risinājums arī tad, ja nauda vajadzīga steidzami. Noformējot kredītu, neviens nejautās, kādam mērķim tas tiks tērēts – varēsi to lietot pēc saviem ieskatiem.

  • Patēriņa ātrie aizdevumi piemēroti lielāku ieceru realizēšanai, piemēram, mājokļa labiekārtošanai;
  • Taču reizēm rodas situācijas, kad vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, piemēram, steidzami jāatmaksā telefona rēķins, bet līdz algai nedaudz pietrūkst. Tādās situācijās noderēs īstermiņa ātrie kredīti, kas pieejami uz termiņu līdz 30 dienām.

Nereti īstermiņa ātrais kredīts internetā pieejams bez pievienotas procentu likmes, kas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Izmanto šo iespēju un nepārmaksā ne centa!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.